Bejelentkezés

Magyar Villamos Művek Zrt.

a hazai villamosenergia-ipar

Informatikai munkatárs
Tagvállalat: Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt.

  • Bevezető szöveg
    • Az MVM KONTÓ Pénzügyi és Számviteli Szolgáltató Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság – az MVM Zrt. 100 %-os tulajdonát képező leányvállalata – fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása az MVM Csoport tagvállalatai számára.

  • Feladatok
      • A távközlési és IT szolgáltatások megrendelése, átvétele, tesztelése.
      • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal.
      • A távközlési és IT szolgáltatók szolgáltatásinak ellenőrzése.
      • A távközlési és IT területen jelentkező hibák bejelentése a szolgáltatók felé, azok javításának felügyelete.
      • A társaság munkatársainak informatikai támogatása, oktatása.
      • Irodatechnikai eszközök karbantartásának megrendelése, átvétele. A szolgáltatók ellenőrzése.
  • Elvárások
      • Felsőfokú szakirányú végzettség.
      • Informatikai területen végzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat.
      • B kategóriás jogosítvány.
      • PC és nyomtató HW ismeret.
      • Szoftverfelhasználói (MS Windows, MS Office) ismeret.
  • Készségek
      • Probléma felismerő- és megoldó képesség.
      • Felelősségteljes, precíz, önálló, megbízható munkavégzés.
      • Rendszer- és folyamat összefüggések átlátása.
      • Ügyfélközpontúság, kommunikációs készség, terhelhetőség.
      • Megbízhatóság, erkölcsi fedhetetlenség.
  • Előnyt jelent
      • Adatbázis kezelői szoftver ismerete, programozási ismeretek.
  • Amit kínálunk
      • Fiatalos, lendületes csapat.
      • Széleskörű juttatási csomag.
      • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.
  • Munkavégzés helye
    • Kecskemét vagy Tatabánya
  • Egyéb információ
    • Kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigénnyel megjelölve, motivációs levelét, a végzettségeit igazoló okmányok másolatát az MVM KONTÓ ZRt. részére kizárólag a hr@mvm-konto.hu e-mail címre legkésőbb 2016. július 27-ig. Kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.